Чи видаляться дані при заміні екрана та скла iPhone?

▷При заміні дисплея або скла дані на айфоні залишаються недоторканими ▷ Процес встановлення дисплея або заміни скла не вимагає введення пароля.

Проте, існують відмінності у процедурах ремонту залежно від вибору сервісу:

  1. Авторизований сервіс Apple. Перед початком ремонту від вас вимагатимуть відв'язати пристрій від iCloud і виконати скидання налаштувань. Щоб зберегти фотографії та інші дані, потрібно створити резервну копію в iCloud. Це обов'язкова вимога для ремонту в офіційному сервісі.
  2. Неавторизований сервіс. Тут, як правило, не вимагають скидання налаштувань та відв'язування від iCloud, що дозволяє провести ремонт швидше.

Незважаючи на це, ми рекомендуємо робити резервну копію даних перед ремонтом у неавторизованому сервісі з наступних причин:

  1. Ризик пошкодження плати. У процесі ремонту можуть виявитися приховані несправності. Після удару на платі можуть утворитися мікротріщини, які з часом окислюються. При розбиранні плата може вийти з ладу через втрату контакту NAND, процесора або модему з платою. Особливий ризик виникає у айфонів із вигнутим корпусом.
  2. Людський фактор. Недосвідчений майстер може пошкодити плату, що призведе до втрати даних. Хоча сервіс може замінити пристрій, ваші дані будуть втрачені назавжди. Докладніше про те, як вибрати надійний сервіс, ми писали раніше.
  3. Необхідність перевірок у процесі ремонту. Якщо сервісу потрібно проводити тести, бажано зробити скидання та зберегти дані, тому що не варто передавати код-пароль стороннім.

Чому не варто повідомляти сервіс код-пароль? Більшість користувачів використовують один і той же код для своїх пристроїв та клієнт-банків. Навіть якщо ви довіряєте сервісу, інформація на вашому айфоні є надто цінною, щоб ризикувати. Ми також не рекомендуємо довіряти сервісам виконання резервного копіювання.

Наш сервіс не потребує паролів для ремонту. Усі функції перевіряються на заблокованому екрані або у присутності клієнта. Для заміни скла та дисплея достатньо перевірити сенсор та якість зображення, що можна зробити за допомогою тестових пристроїв, без участі вашого айфону.

Заміна скла iPhone. Чи може майстер отримати доступ до даних під час заміни скла? Якщо ви не повідомляли код-пароль, доступ до даних неможливий. Після 10 невдалих спроб розблокування пристрій буде заблоковано та вимагатиме скидання даних. Тому важливо нікому не повідомляти код-пароль та зробити його складним.

Крім того, несумлінний співробітник може спробувати запам'ятати ваш пароль або спостерігати його введення через камери. Рекомендується використовувати Touch ID або Face ID або вводити пароль потай.

5/5 - (5 голосів)