Пил під склом камери iPhone: як почистити?

Сучасний смартфон без якісної камери неможливо уявити. Ми всі любимо фотографувати та знімати відео, і для цього не потрібен окремий фотоапарат, тому що можливості камери телефону Apple майже не поступаються професійній техніці. Однак у процесі експлуатації можуть виникнути проблеми. Сьогодні ми розберемося, що робити, якщо в камеру iPhone потрапив пил. Розглянемо можливі причини та способи рішення від сервісного центру Rudservice в Києві.

Як попадає пил під скло камери iPhone?

Це, мабуть, головне питання. Модуль камери вважається абсолютно герметичним, він захищає лінзи та матрицю від пилу, сміття, повітря і навіть вологи. Звідки ж усередині з'являються порошинки? Причина зазвичай банальна – розгерметизація блоку.

Іншими словами, під склом задньої камери з'являються зазори, які можуть бути невидимими, але відкривають доступ для найдрібніших частинок. Часто це відбувається після падіння телефону, удару чи неякісного ремонту. Також при розбиранні iPhone, якщо роботу проведено в нестерильних умовах, пил може потрапити на відкриті лінзи. Якщо цього не помітити вчасно, то наслідки можуть бути плачевними. Тому так важливо звертатися в професійний сервіс для ремонту iPhone.

Звідки пил під передньою камерою iPhone?

У цьому випадку причини подібні, з тією різницею, що зазори з'являються під склом або всім модулем дисплея. Іноді це відбувається після невдалої заміни екрану поза «чистою кімнатою», здуттям акумулятора або відшаруванням скла. Найкращий захист від цих проблем – стежити за станом свого гаджета та вчасно реагувати на будь-які пошкодження.

Ознаки забруднення камери iPhone

Помітити пошкодження модуля і пил, що проник усередину, досить складно. Простий огляд скла не завжди дозволяє визначити забруднення, тому варто звертати увагу на такі симптоми:

  • Поява на знімках плям чи різних дефектів;
  • Розфокусування, розпливчасті фото чи відео;
  • «Райдужні» засвіти на зображенні;
  • Виникнення «віньєтки» або затемнення на знімках.

Звичайно, всі ці ознаки можуть свідчити про пошкодження скла, лінз або матриці. Для точної діагностики iPhone у Києві рекомендуємо відвідати наш сервісний центр епл.

У яких випадках можна почистити камери iPhone самостійно?

На жаль, своїми руками можна очистити лише зовнішній бік скла. Для цього використовується ватяна паличка: суха або змочена у ізопропіловому спирті. Чи можливо прибрати пил з камери iPhone без розбирання? Ні, якщо пил потрапив усередину, знадобиться розбирання камери, що в домашніх умовах важко здійснити. Жодна продування або інші способи не допоможуть. Найкращим рішенням є звернення до професійного сервісу, де ця послуга надається швидко та недорого.

Коли рекомендується звертатися до сервісного центру?

Чищення камери iPhone - це доступна послуга, яка надається в найоперативніші терміни. Тому за будь-яких підозр на потрапляння пилу під скло варто отримати безкоштовну діагностику та її якісне видалення. Чекаємо на вас в сервісі Rudservice для вирішення проблеми із гарантією!

5/5 - (5 голосів)