Ознайомтеся з цими правилами перед передачею свого гаджета в сервісний центр.
RudService - Спеціалізований сервісний центр з ремонту ваших гаджетів. Сервісний центр надає гарантію тільки на замінені комплектуючі та роботи в нашому сервісному центрі.

Звернення замовника до сервісного центру RudService для з'ясування можливості прийому обладнання на діагностику, ремонт, доставка

Ви можете особисто звернутися до наших пунктів прийому техніки, також можете надіслати пристрій за допомогою засобів поштового зв'язку по території України (Нова Пошта, Укрпошта) з-за кордону (Нова Пошта, Укрпошта, Meest пошта). Доставка до сервісного центру здійснюється за рахунок Замовника. Безкоштовна зворотна доставка техніки здійснюється лише територією України.

Вартість діагностики БЕЗКОШТОВНА.
Діагностика оплачується у разі відмови від проведення ремонту:
- 450 грн
- 950 грн
Відмовляючись від діагностики Ви повинні розуміти, що причина несправності, попередньо озвучена майстром-приймачем, може бути неточною – змінюватись. Остаточну причину несправності техніки визначає майстер після діагностики (розбирання).
Діагностика включає повну перевірку всіх модулів пристрою, роботи його функцій. Майстер за допомогою спеціального обладнання визначає причини несправності, визначає необхідні для ремонту витратні матеріали, запчастини.
Присутня при діагностиці та ремонті неможливо. Усі роботи майстра проводять у спеціально обладнаній сервісній кімнаті, обладнаній відповідно до технічних вимог уповноважених виробників.

В результаті діагностики Ви обов'язково отримаєте зворотний зв'язок із висновком майстра та певною вартістю ремонту. Перед ремонтом Ви можете дізнатись попередній розрахунок вартості ремонту, заповнивши форму, а також можна отримати інформацію в мобільному додатку RudService. З видами ремонту, які мають фіксовану ціну, можна ознайомитись у розділі Ремонт.

Тривалість ремонту визначається складністю робіт, що проводяться, а також додається термін поставки необхідних частин, якщо таких немає в наявності. Як правило, термін виконання стандартного ремонту становить до 3 днів, у деяких випадках такий термін збільшується, про що повідомляють працівники нашого сервісного центру.

Про завершення ремонту Вас обов'язково повідомить працівник нашого сервісного центру.

Сервісний центр не несе відповідальності за збереження особистої інформації на пристрої. Перед зверненням радимо створити резервні копії даних. Сервісний центр намагається по можливості за попереднім погодженням зберегти всю інформацію.

Так, сервісний центр надає послуги із встановлення клієнтських комплектуючих. У такому разі гарантія на виконані роботи та деталі, на жаль, центр не надає.

1. Заміна товару, захисного скла, плівки провадиться протягом гарантійного строку за наявності чека;
2. Для встановлення гарантійного випадку для заміни захисного скла або плівки вони повинні перебувати з гаджетом клієнта;
- зобов'язання щодо заміни товару, захисного скла, плівки може здійснюватися один раз і лише співробітником сервісу RudService;
4. Закінчення гарантійного терміну означає вичерпання дії гарантійних зобов'язань продавця, надалі заміна товару провадиться виключно за рахунок коштів покупця;
5. У разі виявлення недоліків товару, що виникли не з вини споживача (недотримання правил експлуатації);
6. Гарантійний термін визначається відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів".
Гарантійні зобов'язання виникають та діють відповідно до норм Закону України «Про захист прав споживачів», з текстом якого Ви можете ознайомитись на сайті Верховної Ради України за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1023 -12.
Дата придбання товару та строк гарантії на нього вказані у чеку.

1. наявності товару механічних, хімічних, термічних та інших ушкоджень оборудования;
2. виходу з експлуатації продукту з причин недотримання правил його експлуатації.

Так, у нас Ви маєте можливість придбати подарунковий сертифікат будь-якого номіналу. Подарунковий сертифікат - це попередній платіж, що дозволяє купувати сервісні послуги на суму, еквівалентну його номіналу.

Головна
10 хвилин - Безкоштовна діагностика!

Проведення діагностики пошкодженого пристрою. Професійно нашими фахівцями.

Головна
30 хвилин - Середній час ремонту техніки Apple!

У більшості ситуацій ремонт займає 30 хвилин. Для складніших випадків потрібно від 2 до 4 годин.

Головна
До 1 року - Гарантія на роботу та запчастини!

Наша робота та замінені запчастини підпадають під гарантію до 1 року. Ми відповідально виконуємо всі гарантійні зобов'язання.

Головна
Швидка доставка із сервісу

Якщо ремонт потребує додаткового часу, не доведеться чекати. Ми організуємо упаковку та доставку вашого пристрою кур'єрською службою прямо до вас додому.

Головна
Конфіденційність даних

Ми дотримуємося законодавства про захист персональних даних та забезпечуємо повну конфіденційність вашої інформації.

Головна
Приймаємо карти

Ми приймаємо оплату з використанням банківських карток через термінал.

Сервісний центр RudService
+380 (63) 853 18 33
Працюємо щодня з 10:00 до 22:00.

Наші магазини:
ТРЦ Piramida
вул. Олександра Мишуги, 4, Київ
+380 (63) 853 18 33

ТРЦ Retroville
просп. Європейського Союзу, 47, Київ
+380 (95) 591 35 35

Головна

Безкоштовна діагностика

Професійна діагностика вашого пристрою

Головна

Швидкий ремонт

Ремонтуємо типові несправності за 1 годину

Головна

Реальна гарантія

Надаємо гарантію від 6 місяців до 1 року

Головна

Ми – чесні

Не обманюємо та не нав'язуємо зайві послуги

Швидкий ремонт техніки Apple

Якість, за яку не соромно та доступні ціни на ремонт

5/5 - (59 голосів)