Як увімкнути спалах на дзвінок в iPhone

Колись помічали, як яскраво iPhone блимає, коли хтось дзвонить чи надходять повідомлення? Це давно існуюча функція, але багато хто все одно цікавиться, як її активувати. Процес нескладний, але пам'ятайте, що це може серйозно позначитися на заряді вашого пристрою, якщо дзвінки та повідомлення на iPhone надходять часто.

Увімкнути спалах на iPhone можна як для сигналізації вхідних дзвінків, так і для повідомлень про повідомлення. Сервіс техніки Apple. Однак вона блиматиме лише у випадку, якщо ваш iPhone заблокований. Якщо екран активний, світлові спалахи ви не побачите.

Для користувачів iPhone з iOS 10 і вище доступна можливість встановлення спалаху на дзвінок лише у безшумному режимі. Докладніше про це можна знайти в налаштуваннях.

Алгоритм активації спалаху на наступний дзвінок:

  1. Відкрийте програму «Налаштування» на вашому пристрої iOS.
  2. Перейдіть до розділу «Основні».
  3. Виберіть Універсальний доступ.
  4. У розділі «Слух» знайдіть параметр «Спалах попереджень». Перемістіть повзунок у активне положення та закрийте налаштування.

Тепер при вхідному дзвінку не тільки звучить сигнал і відбувається вібрація, а й яскраво блимає спалах на iPhone, привертаючи вашу увагу. Ця функція спочатку була призначена для людей з обмеженими можливостями, але, очевидно, вона користується популярністю і серед звичайних користувачів.

5/5 - (3 голосів)