Як продовжити життя акумулятору iPhone?

Як зберегти ємність акумулятора Айфона

На термін служби акумулятора впливають два основні фактори: температура та кількість циклів заряджання-розрядки. Щоб ваш iPhone довше тримав заряд, дотримуйтесь наших рекомендацій:

Уникайте високої температури

Уникайте високої температури! Акумулятор працює при температурі від 16 до 22 °C. Перегрів – головна причина втрати ємності. Особливо небезпечним є використання телефону при температурі вище 35°C. Чохол може утримувати тепло, тому знімайте його під час заряджання, перегляду відео або ігор, щоб продовжити термін служби акумулятора.

Якщо заряджати перегрітий телефон, батарея може здутися або спалахнути! Тримайте iPhone подалі від прямих сонячних променів та нагрівальних приладів.

Як продовжити акумулятор iPhone?

При низьких температурах ємність акумулятора тимчасово знижується. У iPhone використовуються літій-полімерні батареї, і на морозі хімічні реакції уповільнюються. Якщо ваш iPhone часто вимикається на морозі, можливо, настав час замінити акумулятор.

Ідеальний стан акумулятора – наполовину заряджений. Якщо пристрій зберігатиметься повністю розрядженим, акумулятор може глибоко розрядитися і перестати тримати заряд. Повністю заряджений пристрій також може знизити ємність акумулятора, скорочуючи його термін служби. Тому, якщо не плануєте використовувати пристрій тривалий час, залишайте його наполовину зарядженим.

Як дізнатися про знос акумулятора iPhone?

Щоб перевірити стан акумулятора, зайдіть у «Налаштування» -> «Акумулятор» -> «Стан акумулятора». Якщо максимальна ємність нижче 85%, настав час міняти батарею.

Де краще поміняти батарею iPhone?

Як вибрати сервіс? При виборі сервісного центру зверніть увагу на:

Відгуки клієнтів у Google Картах. Компанії не можуть редагувати або видаляти відгуки на цій платформі. Зверніть увагу на негативні відгуки, щоб зрозуміти, як компанія працює із рекламаціями. Якщо сервіс має більше 20 позитивних відгуків, його можна розглядати як варіант. Ми стежимо за своєю репутацією, тому ми маємо багато позитивних відгуків.

Уточніть, яка гарантія надається на акумулятор і що вважається гарантійним випадком. Часто сервіси дають гарантію на рік, але змінюють тільки акумулятори, що здулися або не включаються. Ми надаємо гарантію на зношування акумулятора і замінюємо його безкоштовно, якщо він втратить більше 20% ємності протягом гарантійного терміну.

Якщо телефон вимикається на морозі або швидко розряджається, зверніться до rudservice.com.ua.

5/5 - (5 голосів)