Як визначити, що в iPhone розбите тільки скло?

Заміна скла iPhone краще, ніж заміна екрану, оскільки зберігається оригінальний екран, а вартість ремонту нижча, ніж заміна екрана цілком в офіційному сервісі. Професійний ремонт техніки Apple. Чому ж заміна скла дешевша? Більшість вартості дисплея посідає матрицю, яка становить близько 90% його ціни, тоді як саме скло відносно недороге.

Унікальне рішення для iPhone: Ремонт скла з гарантією якості

Тим не менш, чому ж більшість сервісів віддають перевагу заміні всього екрану? Це пов'язано з тим, що скло склеєне з дисплеєм на прозору плівку, і процес його заміни досить складний. Однак існують сервіси, які виконують заміну скла якісно та надають гарантію на свою роботу.

У яких випадках можлива заміна лише скла iPhone?

Заміна скла можлива, якщо на матриці немає дефектів, таких як чорні, білі або зелені плями і сенсор функціонує коректно.

У яких випадках потрібно замінити весь екран? Якщо на екрані з'явилися смуги або чорні плями, то при заміні тільки скла вони залишаться, і ремонт буде марним.

Що робити, якщо скло розбите, а сенсор працює некоректно? На нових моделях iPhone можна замінити і скло, і сенсор одночасно. Це буде трохи дорожчим, але в результаті ви збережете оригінальний екран.

5/5 - (4 голосів)