iPhone погано ловить мережу: методи вирішення проблеми

Основне призначення мобільного телефону – це забезпечення зв'язку. Якщо на екрані смартфона з'являється повідомлення про пошук мережі або її відсутність, приймати та здійснювати дзвінки стає неможливим. Така ситуація часто виникає в невідповідний момент і може викликати почуття безпорадності. Замовити ремонт айфону. Однак панікувати не варто: проблему можна вирішити досить швидко. Для цього потрібно визначити причину збою та вибрати відповідний метод для її усунення.

Які причини проблем із мережею?

Найчастіше iPhone погано ловить мережу з таких причин:

  1. Забруднення сім-карти пилом або потрапляння на неї рідини.
  2. Механічні пошкодження картки чи апаратних частин.
  3. Неправильне обрізання сім-карти.
  4. Некоректна чи нестабільна робота програмного забезпечення.

Нерідко проблеми з мережею викликані пригнічувачами GSM-сигналів, які навмисно знижують якість сигналу оператора та використовуються в деяких установах. У цьому випадку причина проблеми криється у вашому місці. Якщо ви вийдете із зони дії пригнічення, зв'язок має відновитися. Але якщо iPhone продовжує погано ловити мережу і після цього, проблема, ймовірно, знаходиться усередині пристрою. Це може бути пов'язано з:

  1. Пошкодженням контакту антени.
  2. Несправністю самої антени.
  3. Порушення ланцюга датчика.
  4. Пошкодженням перегородок та власників.
  5. Пошкодженням мікросхем та шлейфів.

У 95% випадків всі ці проблеми виникають через недбале поводження з пристроєм.

Швидкий ремонт: правила та тонкощі

Фахівці виявляють причину поганого сигналу мобільного зв'язку шляхом ретельного зовнішнього огляду пристрою. Якщо проблема у сім-карті, її замінюють. У разі апаратних поломок проводиться діагностика телефону на спеціальному устаткуванні, після чого вибирається метод вирішення проблеми. Ремонт айфон Київ. Якщо необхідно виконати пропаювання контактів або мікросхем, майстри розбирають корпус пристрою і відновлюють працездатність компонентів, що вийшли з ладу. Якщо відновити деталь неможливо, її замінюють на нову оригінальну.

5/5 - (5 голосів)