Як перевірити iPhone після ремонту?

Поломка улюбленого смартфона завжди викликає стрес, адже без телефону, як без рук. Тому кожен власник iPhone прагне якнайшвидше відремонтувати його. Найкраще звернутися до професійного сервісного центру, який використовує лише перевірені запчастини та надає гарантію. Інакше ремонт гаджета може стати довгим квестом, а результат може бути незадовільним. У цій статті спеціалісти сервісу Rudservice дадуть корисні поради про те, як перевірити iPhone після ремонту, щоби переконатися в його справності.

Способи перевірки дисплея на оригінальність після ремонту

Однією з найпоширеніших поломок iPhone є пошкодження екрану. Він часто розбивається, перестає вмикатися, на зображенні можуть з'являтися артефакти тощо. У таких випадках потрібна заміна дисплея iPhone у Києві. При цьому ви можете вибрати, чи встановлювати оригінальну комплектуючу (дорожче) або копію (дешевшу). Звичайно, найкращим вибором є справжній дисплей, який забезпечує кращу якість зображення, яскравість, контрастність та підтримує функцію True Tone. Однак у деяких випадках можна вибрати і високоякісну копію, яка майже не поступається оригіналу. Наприклад, у нашому сервісному центрі Rudservice пропонуються кілька варіантів, що відрізняються за ціною.

При зверненні до нас ви гарантовано отримаєте замовлену деталь. Однак з іншими майстернями можуть виникнути проблеми. Допустимо, ви замовили заміну оригінального екранного модуля, але як перевірити його справжність? Це просто:

  1. Відкрийте «Налаштування» на iPhone і перейдіть до розділу «Основні».
  2. Виберіть «Інформація» та знайдіть рядок «Дисплей».
  3. Якщо там написано «Оригінальна деталь Apple», значить все гаразд, ви отримали те, що хотіли.
  4. Якщо там написано "Невідома деталь", це ознака того, що встановлено неоригінальний дисплей, і варто поставити запитання майстрам.

Нічого поганого в установці неоригінального дисплея немає, особливо якщо він коштує дешевше. Головне — зробити вибір свідомо, а не стати жертвою шахрайства. Детальнішу інформацію про заміну екрана на iPhone можна отримати у нас на сайті.

Перевірка працездатності сенсора дисплея

За будь-якого втручання у пристрій рекомендується перевірити працездатність сенсорного екрана. Це можна зробити так:

  1. Почергово торкайтеся всієї площини дисплея і переконайтеся, що він реагує на дотик.
  2. Змахніть екран, відкрийте «Пункт керування».
  3. Натисніть будь-яку іконку програми та спробуйте перемістити її по екрану.
  4. Відкрийте меню налаштувань і натискайте на різні пункти та кнопки, вони мають відкриватися швидко та коректно реагувати на ваші дії.

Перевірка задньої та передньої камер

Щоб перевірити камеру, просто відкрийте її та зробіть кілька знімків, а також запис відео. Перевірте фокусування (наведення на певний об'єкт) і чи працює звук під час запису. У разі передньої камери обов'язково перевірте роботу Face ID, вона повинна коректно зчитувати обличчя і розблокувати iPhone.

Перевірка мікрофонів та динаміків

У пристроях iPhone є кілька динаміків та мікрофонів. Щоб перевірити кожну деталь, виконайте такі дії:

  1. Увімкніть музику на смартфоні (нижній динамік). Звук має бути чистим, без сторонніх шумів, «хриплості», шипіння тощо.
  2. Здійсніть дзвінок знайомому чи рідним (слуховий динамік). Переконайтеся, що їх добре чути, і вони також повинні добре чути вас (розмовний мікрофон).
  3. Відкрийте диктофон та зробіть короткий запис аудіо. Прослухайте її, щоб перевірити роботу основного мікрофона.
  4. Запустіть задню камеру та зніміть відео зі звуком (мікрофон камери). Перевірте якість звуку.

Перевірка кнопок

При чищенні чи заміні кнопок необхідно перевірити їхню роботу. Почергово натисніть на кожну, щоби переконатися, що вони нормально функціонують, і немає скрипу, хрускоту, залипання.

Перевірка роз'єму заряджання

Підключіть справний зарядний пристрій та кабель до iPhone та переконайтеся, що заряджання відбувається. При необхідності ви можете підключити смартфон до комп'ютера (наприклад, MacBook), щоб перевірити, як пристрій визначається та сполучається.

Перевірка Wi-Fi та Bluetooth

Підключіться до доступної точки Wi-Fi і перевірте стабільність з'єднання. Щоб перевірити Bluetooth, підключіть сумісний пристрій, наприклад, навушники AirPods.

Перевірка акумулятора

Відкрийте «Параметри» — «Акумулятор» — «Стан акумулятора та заряджання» та переконайтеся, що максимальна ємність становить 100%. Переконайтеся, що акумулятор підтримує продуктивність.

Відмінність нового смартфона від відновленого

Якщо ви збираєтеся придбати iPhone, але не впевнені, новий він або відновлений, ось кілька порад для перевірки:

  1. Manufacturer Refurbished: телефон офіційно відновлено на заводі. Зазвичай на коробці перед назвою моделі є літера F (відновлений iPhone) або N (смартфон, замінений за гарантією).
  2. Refurbished Seller: iPhone відновлений локальним продавцем. Переконайтеся у відповідності до моделі, року випуску та працездатності всіх модулів.
  3. «Кустарно відновлений» iPhone: смартфон, який зібрали в місцевій майстерні. Перевірте пристрій за серійним номером на сайті Rudservice, дивіться відповідність моделі та серійника на корпусі та налаштуваннях, огляньте корпус та екран на наявність подряпин, потертостей та інших дефектів.

Сподіваємось, ці практичні поради допоможуть вам перевірити ваш гаджет. Запрошуємо вас для професійного ремонту iPhone та безкоштовної діагностики в сервісний центр Rudservice.

5/5 - (7 голосів)