Кур'єрський сервіс Apple Київ

Найчастіше ремонт вдома потребує спеціальних інструментів та обладнаного робочого місця майстра, що може обмежити можливість проведення складних ремонтних робіт техніки Apple (iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch). У таких ситуаціях наш кур'єр забере у вас несправний пристрій та поверне його у справному стані протягом 12 годин. Цей термін включає час від виклику кур'єра до повернення відремонтованого пристрою, у тому числі проїзд через наш штаб з ремонту Apple.

 

Ремонт техніки Apple по всій Україні

Живучи у місті, де відсутні досвідчені фахівці, важко вирішити проблеми з улюбленим яблучним пристроєм. Доводиться шукати альтернативні способи усунення несправностей. Незалежно від того, чи є iPad, MacBook або iPhone, у нас є рішення, яке допоможе вам у будь-якій точці України.

Після обговорення всіх деталей ремонту з нашим консультантом, ми готові прийняти ваш пристрій у Києві. Для цього просто надішліть поламаний пристрій нам поштою через Нову Пошту. Досвідчені фахівці нашого сервіс-центру проведуть ретельну діагностику, усунувши несправність, і відправлять ваш iPhone, MacBook або iPad назад на відділення.

Головна

Безкоштовна діагностика

Професійна діагностика вашого пристрою

Головна

Швидкий ремонт

Ремонтуємо типові несправності за 1 годину

Головна

Реальна гарантія

Надаємо гарантію від 6 місяців до 1 року

Головна

Ми – чесні

Не обманюємо та не нав'язуємо зайві послуги

Швидкий ремонт техніки Apple

Якість, за яку не соромно та доступні ціни на ремонт

5/5 - (57 голосів)